Je bent nog niet aangemeld.

Meld je aan om jouw profiel te bekijken.

Wachtwoord vergeten? Wachtwoord resetten.

Nog geen account? Registreer hier

Registreren bij Salvator.

Vul jouw gegevens in om een account aan te maken.

Let op: Had u een account op onze vorige website?
Gelieve dan opnieuw één aan te maken.

Menu

Winkelmandje.

Literatuur | Spannend

De grote zomer

Ewald Arenz

€ 23,99

€ 23,99

Beschikbaar

Binnenkort beschikbaar

Momenteel niet leverbaar

Momenteel niet leverbaar

Leveringsdatum onbekend

Niet meer beschikbaar

Toevoegen aan winkelmandje

Omschrijving

Winnaar Duitse Boekhandelsprijs en Spiegel bestseller

Frieder is zestien en moet de hele zomer studeren om niet te blijven zitten. Daarom moet hij bij zijn norse opa logeren terwijl de rest van zijn familie op vakantie gaat. Maar deze zomer gaat niets zoals verwacht. Het is de zomer waarin hij Beate ontmoet bij het zwembad, het meisje in het groene badpak dat zijn hart op hol brengt. De zomer waarin hij voor het eerst begrijpt hoe zijn familie in elkaar zit en voor het eerst geconfronteerd wordt met de betekenis van vriendschap, liefde en verlies. Na deze zomer zal niets meer hetzelfde zijn.
De grote zomer is een lichtend warme en sfeervolle coming-of-age-roman, voor iedereen die zich die ene zomer herinnert waarin hij of zij voor het eerst verliefd werd.
Voor de lezers van Benedict Wells en Benjamin Myers.

'Ontroerende en licht melancholische roman om nog lang over te mijmeren.' ZIN Magazine

Duitse boekhandels kozen De grote zomer als beste boek van 2021:

'Het liefst zou ik al onze planken vol zetten met De grote zomer.' Lesezeichen, Werther
'De grote zomer is mijn nieuwe lievelingsboek. Vooral in deze onrustige tijden is het zo'n weldaad om onder te duiken in deze prachtige roman.' Langenkamp, Lübeck
'Zo ontroerend en meeslepend verteld... een voltreffer!' Hugendubel, München

Meer info

UitgeverPark Uitgevers  
Release13/06/2022  
Leveringsdatum22/09/2022  
Info leveringsdatumVerschenen, in voorraad
ISBN9789046829615  
Laatst gewijzigd02/10/2022  
Gelieve de hoogte van uw browservenster te vergroten voor een betere website ervaring.